Rohelised mõtted

08
Dec
2020

Roheliste avalik kiri Riigikogu liikmetele

Austatud Riigikogu liige,

09.12 toimub 2021. aasta riigieelarve kolmas lugemine. Selle eelarvega kinnitatakse ka 171 000 euro andmine abordivastasele liikumisele MTÜ Elu Marss. Antud ettepanek on nn katuserahade jagamise suurim rahaeraldis.

Seoses Covid-19 pandeemiaga on täna Eestis kriis, kus inimeste elud on reaalses ohus. Kriis on mõjunud laastavalt meie kodanike vaimsele tervisele ja majandusele ning pannud meditsiini- ja haridussüsteemi enneolematu pinge alla. Abivajajaid on palju ning niigi suure pinge all olevad inimesed vajavad reaalset füüsilist ja vaimset tuge. 

Rahvaalgatus.ee keskkonnas on üleval petitsioon, millega ei soovita 171000 euro eraldamist MTÜ-le Elu Marss. Antud algatusele on kõigest kolme päevaga oma allkirja andnud üle 14000 kodaniku. Jättes siinkohal kõrvale ideoloogilised erimeelsused, palume me teil mitte kinnitada 2021. aasta riigieelarvet kujul, kus antud rahaeraldis on sisse kirjutatud. Suure avalikkuse vastuseisu tõttu ning olukorras, kus puudust kannatavaid sektoreid on enneolematult palju, pole selline teguviis eetiline ega õige.

Lugupidamisega

Kaspar Kurve
esimees
Erakond Eestimaa Rohelised

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You are donating to : Erakond Eestimaa Rohelised

How much would you like to donate?
€10 €20 €30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...
Translate »