Roheliste pood

Sooritades ostu meie e-poest, toetad rohelise maailmavaate edendamist Eestis. Kirjuta meile pood@rohelised.ee ja lisa soovitud toote täpsustus – särgi suurus, kujundus, meeste või naiste lõige – sobiva pakiautomaadi asukoht, enda nimi ja telefoninumber.

Kõik särgid on saadaval S, M, L ja XL suuruses ning tehtud muidugi ökoloogilisest puuvillast. 🙂 Hinnad sisaldavad paki saatmise kulu.

Ostu eest saad tasuda:
ERAKOND EESTIMAA ROHELISED
EE072200221029698609 (Swedbank)
EE697700771002048823 (LHV)

Kes konna kaitseb?

Näita, et hoolid – Roheliste Keskkonnakaitse särki kandes näitad maailmale uhkusega, et elurikkus on meie suurim rikkus. Kuna kogu elusloodus on omavahel kompleksses elu võrgustikus risoomselt läbi põimunud, et saa me kestlikust tulevikust rääkides üle ega ümber keskkonnakaitsest. Küsimusele “Kes konna kaitseb?” saab vastuseks olla vaid: “Meie!”

Särgi hind on 23 eurot. Kujunduse autor: Laila Kaasik.

Pesitsusrahu

Näita, et hoolid – Roheliste Pesitsusrahu särgiga kannad selget sõnumit, et taunid lageraieid ja seisad raiepiirangute kehtestamise eest pesitsusaladel. Eesti on kahetsusväärsel kombel jõudnud metsalindude arvukuse langemises Euroopa Liidu esikolmikusse, mistõttu on pesitsusrahu kehtestamine ainuõige samm paljude ohustatud liikide kaitseks ja ökoloogilise mitmekesisuse kindlustamiseks.

Särgi hind on 23 eurot. Kujunduse autor: Laila Kaasik.

Võrdsus

Näita, et hoolid – Roheliste Võrdsuse särgiga toetad vähemusgruppe ühiskonnas, kes on  marginaliseeritud hetkel kehtiva perekonnaseaduse, vajalike rakendusaktideta kooseluseaduse ja Õiguskantselei hiljutise negatiivse hoiaku osas abieluvõrdsuse kehtestamise suhtes Eestis. Võrdsuse särgiga näitad, et Sulle lähevad korda LGBT-õigused ning et Sinu meelest on Eesti valmis sammuks sallivama ühiskonna suunas, kus igal ühiskonnaliikmel on õigus abiellumisega kaasnevaks turva- ja õnnetundeks.

Särgi hind on 23 eurot. Kujunduse autor: Laila Kaasik.

You are donating to : Erakond Eestimaa Rohelised

How much would you like to donate?
€10 €20 €30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...
Translate »