Rohelised mõtted

05
Sep
2018

Endine Taxify Eesti juht kandideerib Rohelistega Riigikokku

Endine Taxify Eesti ja Booking.com Eesti juht Steve Truumets kandideerib märtsis Roheliste nimekirjas Riigikokku.

Steve’i eesmärgiks on jagamismajanduse viimine uuele tasemele. “Olen kindel, et kõik, mis puudutab ressursside jagamist on kasulik inimestele ja neid ümbritsevale keskkonnale. Praegune maksustamise süsteem pärsib majanduse arengut ning tuleks kriitiliselt üle vaadata. Inimesed, kes tegelevad jagamisega tuleb vabastada tulumaksu tasumisest! Maksutulu, mis jääb otseselt saamata, tuleb tagasi kaudselt.”

Roheliste esinaine Züleyxa Izmailova on rõõmus, et Steve just Roheliste kasuks otsustas:  ”On tore, et meiega liitub järjest enam säravaid noori, kes hoolivad puhtast elukeskkonnast ja mõistavad, et kord nelja aasta tagant ühe nime nimekirjast välja noppimine ei rahulda kaasaegse eesti rahva otsustusvajadust ning Steve on tulnud, et seda muuta ja suurendada ühiskonna sidusust läbi otsedemokraatia.” 

Lisaks on Steve Truumets veendunud, et tänu Rohelistele liigub Eesti tulevikus rohkem otsedemokraatia suunas ning igal inimesel on võimalik rohkem riigivalitsemises kaasa rääkida. “Imeline oleks vabadus otsustada asjade üle, mis puudutavad just sind, sinu kogukonda, sinu riiki! Inimesed on läbi ajaloo just seda soovinud. 21. sajandil võiks demokraatia olla ja peaks olema arenenum kui kunagi varem, kuid ometi omame vähem otsustusõigust kui Vana-Kreekas.”

“Olen otsustanud, et kandideerin eelseisvatel riigikogu valimistel Harju- ja Raplamaal,” ütles eelmisel aastal erakonnaga liitunud Steve Truumets. Steve sõnul esindavad Rohelised kõige paremini neid veendumisi, mida ta isiklikult poliitikas omab ja jagab.

Steve Truumets on üle 8 aasta panustanud teenindussektorisse ja juhtinud Booking.com Eesti haru ning olnud Taxify Eesti juht.


Steve on hiljuti kirjutanud ka ühe arvamusartikli otsedemokraatia vajalikkusest ja rakendamisvõimalustest Eestis, mille leiad meie lehel sellelt lingilt: Steve Truumets: “Rahval on õigus olla kuuldud!” Liitu ka meie erakonna Facebooki lehe 5000+ inimesega ning selle juurde loodud Roheliste avalike arutelude grupiga: vajuta siia

www.rohelised.ee lehelt leiad võimaluse ka ise meie Riigikokku jõudmisele kaasa aidata.

Uudis ilmus ka nendes kohtades: 

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/endine-taxify-eesti-juht-kandideerib-roheliste-nimekirjas-riigikokku?id=83558827

https://innovatiiv.ee/taxify-ullatav-korvaltegevus/

Lisainfo:
Steve Truumets
Volikogu liige
Erakond Eestimaa Rohelised
steve.truumets@erakond.ee

Joonas Laks
Erakond Eestimaa Rohelised
Peasekretär
56479412
joonas.laks@erakond.ee

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You are donating to : Erakond Eestimaa Rohelised

How much would you like to donate?
€10 €20 €30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...
Translate »