Rohelised mõtted

10
Apr
2021

Saa muutuseks, mida näha tahad – kandideeri Roheliste nimekirjas!

On teaduslikult tõestatud, et roheline ja inimväärne linnakeskkond mõjub hästi mitte ainult inimeste tervisele, vaid ka rahakotile. 
Saa muutuse osaks ja pane end Tallinnas kandideerimiseks kirja SIIN!
Väljaspool Tallinna kandideerimiseks täida ankeet SIIN

Muutuvate kliimaoludega kohanemise ja kliimamuutuste leevendamise vajadust arvestades on linna looduskeskkonna ja liigirikkuse kaitse tähtsamad kui kunagi varem. Samas pole surve linnalooduse asendamisele asfaldi ja betooniga olnud varem nii tugev kui täna. 

Suhtumine, kus puud ja rohealad võib kinnisvara arendamise nimel kergekäeliselt loovutada, peab jääma minevikku.

 Eelmistel kohalikel valimistel tegime ajalugu ja pääsesime osalema Tallinna linna juhtimisse ilma ühegi hääleta volikogus. Kehtestasime ühekordsete plastnõude keelu ja jäätmete liigiti kogumise avalikel üritustel, algatasime Tallinna kliimakava koostamise, ühinesime pestiitsiidivabade linnade võrgustikuga, kaitsesime parklaks muutumise eest tuhandeid puid, algatasime 80 ha suuruse Harku metsa kaitseala moodustamise, alustasime mahetoidu pilootprojekti 12 lasteaias ja võitlesime linnaeelarvest 3 miljonit eurot munitsipaalhoonetele päikeseparkide rajamiseks ning 5,5 miljonit eurot botaanikaaia palmimaja rekonstrueerimiseks ja majandushoone suuremahulisteks ehitustöödeks. Seda kõike vähem kui pooleteise aastaga. Kujutage ette, mis juhtuma hakkab kui Rohelised võrdväärselt teistega volikogus Tallinna otsuste juures kaasa saavad rääkida.

Üheks neist kaasarääkijatest võiksid olla just Sina!

Meie linnal on olemas mitte ainult võimalus ja vajalikud vahendid, vaid Eesti suurima omavalitsusena ka kohustus tegutseda kliimavõitluse eesliinil. Eestis ei saa rohepööre toimuda Tallinnata. Tallinnas ei saa rohepööre toimuda ilma Rohelisteta. Meie järeleandmatus keskkonnaküsimustes on see, mida meie pealinn täna vajab. 

Anna rohepöördele hoogu juurde! Kandideeri Tallinnas Roheliste nimekirjas! Saa muutuseks, mida näha tahad! 

Pane end kirja: https://forms.gle/E7kTJypu8D17kxxS8

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You are donating to : Erakond Eestimaa Rohelised

How much would you like to donate?
€10 €20 €30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...
Translate »