Rohelised mõtted

08
Oct
2017

Rohelisem Tallinn meile kõigile!

Pildil: Eestimaa Rohelised Tallinna kandidaadid Rahvusraamatukogu ees 08.10.2017

Pea kõikidel erakondadel, kes Tallinna volikokku kandideerivad, on rohelised teemad suuremal või vähemal määral esindatud. Keskkonnahoiust on saanud nö. kohustuslik asi, millest kõik peavad kirjutama ja rääkima. Suurim roll selle fenomeni ilmnemiseks on asumiseltsidel ja teistel vabaühendustel, kes on IGA PÄEV nendel teemadel sõna võtmas ja poliitikat kujundamas. Selleks, et nö. betoonerakondade lubadused ja programmilised seisukohad pärast valimiste lõppu meelest ei läheks, on vajalik teha juba varakult ülevaateid selle kohta, mis sai kampaania ajal öeldud. Kui valijal on selge, kelle või mille poolt või eest hääl antakse, siis on ka poliitikul ja erakonnal selge, mida järgneva nelja aasta jooksul esimeses järjekorras tegema peab.

SEI Tallinn analüüsis 2017. aasta kohalike omavalitsuste valimiste keskkonnalubadusi ja jõudis järeldusele, et lubaduste keskmes on ühistransport, jalgrattateed ja rohealad. Analüüs tõi välja väga positiivse tõsiasja, et keskkonna-alaseid lubadusi on võrreldes eelmiste KOV valimistega palju rohkem, samas jääb lubadustes puudu integreeritud lähenemisest, mis keskkonateemad ühte tervikusse seoks. Lähemalt loe koostatud analüüsi siit: http://seit.ee/et/publikatsioonid?id=4719  PS! Eestimaa Rohelised osalevad Tartus “Tartu Heaks” valimisliidu töös.

Selleks, et keskkonnateadlikkus ja loodushoid valimiste vahelisel ajal tähtsuse järjekorras viimaste hulka ei vajuks, anna oma hääl Eestimaa Rohelised kandidaadile. Meie tahame keskkonna ja inimeste eest seista! Mida suurem toetus rohelistel, seda tähtsamal kohal keskkond. Iga hääl loeb!

Internetis valimiseks mina sellele lehele: https://eh.valimised.ee/

Endale lähima jaoskonna leiad siit: https://valimised.rahvastikuregister.ee/

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You are donating to : Erakond Eestimaa Rohelised

How much would you like to donate?
€10 €20 €30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...
Translate »