Rohelised mõtted

27
Feb
2019

TIIU ROOSMA: APPI, KEDA VALIDA?! VALI ROHELISED! MIKS?

Rohelisi saab valida vaid kord iga nelja aasta tagant. Täna ehk 27.02. kuni 18:00 on viimane päev, millal saab e-hääletada.

Sa pole veel otsustanud? Siin on hästi konkreetne jutt miks mina olen rohelisel poolel ja valin Rohelised. Sellepärast, et juuresoleva üldistava pildiga on selge, et kõik on juba väga hästi ja hoitud Riigikogus järgmiste teemadega:

☑️Riigikatse
☑️Rahvuslus kitsas võtmes
☑️Pensionid, vähemalt lubaduse tasemel
☑️Perepoliitika, mis on meil üks maailma vingemaid
☑️Lõputu haridusreform
☑️Jõuline majanduskasv (mis oma jõulisuse kaasnähtusena suretab välja Eesti äärealad, rullib looduse ja loovuse siledaks väikeriigile sobimatute hiigelprojektidega ning tekitab sümbioosis marurahvuslusega lisaks praegustele väljarändavatele majanduspagulastele ja mugavuspagulastele lisaks uue väljarändelaine – ideepagulased)

VALI EESTIMAA ROHELISED!

Sest julgelt ja kogu hingest puhta elukeskkonna, meie metsa, puhta toidu, Eestimaa ühtlase arengu ja keskkonnasäästliku teaduspõhise nutika majanduse eest seisev jõud jääb Riigikogus puudu. Mitte ükski erakond ei kanna edasi seda tänaseks nii olulist kõikehõlmavat vaatenurka, mis peaks olema tegelikult kõigi otsuste langetamise alus ja lähtepunkt. Enne igat otsust tuleks küsida: kas see otsus aitab meil jääda kestma füüsiliselt ja emotsionaalselt terve rahvana ka saja aasta pärast?

Kas sina ei arva nii? Mina kardan, et peale valimisi ununeb peatselt kõigi teiste erakondade keskkonnameelsus (kuigi on olnud näha väga südantliigutavaid valimiskampaania klippe, khm), nagu see on toimunud siiani. Rohelistel aga ongi ju see point, ega miski muu. Seega nad ei saa oma lubadust isegi suurima laiskuse puhul eirata 🙂 Ja laisad nad kindlasti pole, roheliste kandidaatide keskmine vanus lihtsalt jääb nn. tegijate vanusegruppi, kus pole veel mugavustsooni langetud, sekka tarmukad teadlased, spetsialistid ja professorid noori kogemuse ja teadmistega varustamas. Eestimaa Rohelised on väga teaduspõhise lähenemisega maailma asjadele ja majandamisele. Kapitalismi tõusulaine on ammu möödas, me oleme absoluutselt uues majandussituatsioonis, mängureeglid aga on kuidagi muutumatud – SKT kasv ükskõik mis hinnaga. Veits haige värk!

Palun, ärme ehitame oma laste lastele maailma, mis on copy-paste Matrixi filmist. Sinu hääl on seekord eriti oluline rohelise mõtteviisi Riigikokku imbumisel. Olgu kasvõi mõni Roheline seal kambas! Vesi uuristab kivisse augu, kui on järjepidevust 🙂 Seda, kuidas üksik väike roheline juba konkreetseid muutuseid genereerib toimetades tõesti ihuüksi suurte Keskerakondlike mõmmjõmmikute mängumaal, loe ühest varasemast postitusest nimega TALLINN MUUTUB:

Aita Rohelistel Riigikokku saada, sest nad loovad muutuseid = aitavad hoida hädavajalikku tasakaalu.

E-hääletamine veel täna, 27.02 kuni 18:00: https://www.valimised.ee/et
Passi ja kikilipsuga valimisringkonda 3.03.2019

SAADAME ROHELISED RIIGIKOKKU!

Miks ma Rohelisi toetan? Sest nende plaanid on minu jaoks kõige realistlikumad, teaduspõhisemad ja innovaatilisemad.

Nad on ajast natukene ees. Teisisõnu realistlik teaduspõhine innovatsioon. Äge! Tegelikult elementaarne 21. sajand. Ja nende esinaine Zuzu Izmailova on üks vapper ning väga võimekas naine, kes surub selle visiooni jätkusuutlikust majandusest ja rohelisest Eestist läbi kõikide takistuste, demagoogiamüüri ja riigiaparaadi hammasrataste ning veskite. Miski ei seisa ees sellel, kes teab, kuhu ta läheb 🙂 Zuzu on Riigikogus kas hiljem või varem. Aga parem varem, kas pole. Palun aitame selle südika noore inimese ja veel mõned rohelised pead ruttu Riigikokku, kasu tõuseb sellest kogu Eesti rahvale. Ära mõtle, et Rohelised nagunii ei ületa valimiskünnist. Ületavad küll! Neil on oletatavasti 3% viiest, AGA julgelt pooled minu ning ilmselt ka sinu sõpradest valiksid südames rohelise maailmavaate. Teeme seekord nii, nagu süda ütleb! Sest seda hästi harjumuspärast maailmavaadet on seal Riigikogus suurte erakondade näol niiiii piisavalt. Innovatsiooni, jätkusuutlikkuse ja meie metsa eest aga hetkel ei seisa mittekeegi. No kohe tõsiselt mitte ükski võimuerakond ei ole tegudega näidanud, et neid huvitaks Eesti jätkusuutlik majandamine, sest sellest ideest ei ole veel päriselt aru saadud, kuigi see ülioluline teema on praegu trendika sõnakõlksuna iga erakonna platvormil mainitud.
Planeet tänab, Eestimaa tänab, kõik Rohelised tänavad ja kummardavad ning eelkõige sinu lapsed ja lapselapsed tänavad, et sa julgesid mõelda tsipake kastist välja.

ÄRA MAGA MAHA!

E-hääletamine toimub kuni 27.02. kell 18:00 https://www.valimised.ee/et
Oma kohalikku jaoskonda triigitud lipsu ja nõelutud sukkadega tuleb minna sel pühapäeval, 3. märtsil. Rohelised kandidaadid on siin: https://vana.rohelised.ee/kandidaadid/

Rohelised ise ütlevad nii: “Jätkusuutlikkus, teaduspõhisus ning valmisolek uuenduslikke ja uusi teadmisi rakendada ongi meie maailmavaate alustalad! Kes soovib täpsemalt teada, kuidas kavatseme seda maailmavaadet Riigikogus ellu viia, siis meie programm on leitav siit: https://vana.rohelised.ee/valimisprogramm-2019/

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You are donating to : Erakond Eestimaa Rohelised

How much would you like to donate?
€10 €20 €30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...
Translate »