Rohelised mõtted

20
Sep
2019

Tänasest algab globaalse streigi nädal! Koduleht on nädal aega suletud!

Eestimaa Rohelised on liitunud digitaalse kliimastreigiga ning andnud oma kodulehe üleilmsete kliimastreikidele, et kutsuda üles inimesi üles ärkama!

Lapsed on tänavatel, viimane aeg on vanematel nendega liituda!

Euroopa Rohelised kutsuvad samuti oma uudiskirjas üles liituma üleilmse kliimastreigi nädalaga:

“Tehkem globaalsed kliimastreik nii suureks kui võimalik, ühendades oma jõupingutused Euroopa tasandil. Seda on ülilihtne teha ja see aitab edastada sõnumit, et see on globaalne liikumine, mida ei saa eirata. Esimene sündmus on sel reedel, 20. septembril ja kus saate liituda tänavatel noorte inimestega, et nõuda kõigile fossiilkütuste ja kliimaõiguse lõppemist. Järgige neid lihtsaid samme, et teie sõnum leviks kogu Euroopas ja sellel oleks võimalikult suur mõju.”

Kui kasutate info levitamiseks oma sotsiaalmeediat, märkige oma postitustes @europeangreens ja @fyeg, et saaksime teie sisu hõlpsalt leida ja jagada. See on ülitähtis, et saaksime aidata mõju võimendada ja mobiliseerida võimalikult palju inimesi kliimakriisi peatamiseks. Ärge unustage kasutada ka #ClimateStrike teemaviidet. Kui avaldate streigi kohta foto, video või reaalajas video, andke näiteks nii palju konteksti kui võimalik: – Kes sa oled? – Kus sa oled? – Miks sa seal oled? – Streikijate hinnanguline arv

Omalt poolt palume kasutada ka #rohelised ja #võtametulevikutagasi teemaviiteid.

Kui sul pole võimalik liituda mõne tänavaaktsiooniga, siis saad oma toetust näidata ka digitaalselt. Kliimastreikide korraldajad on loonud selleks tööriistakasti, mille leiad allpool toodud nupule vajutades:

Head streikimist! Tulevik on meie kätes!

Läksime välja, et maha jahtuda! Ülilmne #kliimastreik

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You are donating to : Erakond Eestimaa Rohelised

How much would you like to donate?
€10 €20 €30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...
Translate »