Rohelised mõtted

22
Mar
2022

Roheliste Volikogul on uued juhid – Katrin Jõgisaar ja Alina Lerner 

2022. aasta 20. märtsil toimus Eestimaa Roheliste volikogu, mis valis endale uued juhid. Volikogu juhiks sai Katrin Jõgisaar ning asejuhiks Alina Lerner.

Katrin Jõgisaar on viimased 14 aastat olnud keskkonnaportaali Bioneer.ee toimetaja, erinevate projektide juht ja koolitaja. Katrinil on Tallinna Ülikoolis omandatud bakalaureuse kraad geoökoloogias. Erakonna liikmeks astus ta uuesti 2021. aasta kevadel. Ta on kolmel korral kandideerinud ka Mustamäe kandidaadina. Viimastel valimistel sai Katrin kokku 276 häält, mis oli häälte arvult Mustamäe 15. tulemus. Katrin on osalenud kommunikatsioonitiimis ja erakonna programmide koostamisel.

Katrin Jõgisaar

“Mul on väga suur au võtta erakonna volikogu juhtimine üle seniselt juhilt Aleksander Laanelt. Annan endast parima, et volikogu saaks anda tõhusa panuse erakonna arengusse. Soovin sellegipoolest kõikidele liikmetele panna südamele, et erakonnas on praegu toimumas väga olulised arengud, ka valimised lähenevad. Erakonna juhatus, volikogu, kandidaadid saavad olla seda edukamad, mida rohkem liikmeid aktiivselt erakonna tegevuses kaasa lööb. Kõik liikmed on oodatud erakonna tegemistega liituma,” arvab Katrin . 

Alina Lerner lõpetas 2019. aastal Tallinna Tehnikaülikooli maateaduste bakalaureuse kraadiga. 2021. aastal sai ta rakendusfüüsikas magistrikraadi (cum laude) meteoroloogias ja okeanograafias. Praegu õpib Alina TalTech’is füüsikaliste loodusteaduste õppekava doktorantuuris. Alina on erakonna liige alates 2021. septembrist. Viimastel valimistel kandideeris ta Haabersti linnaosas, kus sai 54 häält.

Alina Lerner

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You are donating to : Erakond Eestimaa Rohelised

How much would you like to donate?
€10 €20 €30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...
Translate »