Rohelised mõtted

03
Oct
2022

Kutse konverentsile toimetuleku ja tuleviku töö teemal!

7. oktoobril kell 11-17 toimub Tartus, Armastuse saalis konverents pealkirjaga ,,Social Europe: Are wages recovering and can UBI help?”, kus astuvad lavale eksperdid Eestist ja mujalt. Üritus keskendub noorte toimetulekule tänases Eestis, tutvustab kodanikupalga ideed ning päeva eesmärgiks on kaasata kohalikku kogukonda ning koguda esinejate ja osalejate sisendit noorte iseseisvasse ellu astumise toetamiseks. 

Kuidas tagada, et kõik ühiskonna liikmed saaksid õiglaselt tasustatud? Millised toetused ja lahendused saavad aidata? Kas kodanikupalk on üks võimalus ühiskonda edasi viia?

Tegemist on Euroopa Roheliste ja Eestimaa Roheliste eestvedamisel korraldatava üritustesarjaga, mille eesmärk on “Euroopa rohelise kokkuleppe” tutvustamine. Kokkulepe hõlmab endas koroonapandeemia, kliimamuutuste ja keskkonnaseisundi halvenemise negatiivsete tagajärgede tõrjumist. Lisainfo: https://europeangreens.eu/green-recovery

Üritused toimuvad käesoleval sügisel erinevates linnades üle Eesti: Tallinnas, Tartus, Viljandis, Võrus ja Haapsalus. Igas linnas on erinev teema, millele keskendutakse. Tallinnas keskendutakse kestlikule ettevõtlusele, Tartus sotsiaalmajanduslikule toimetulekule, Võrus räägitakse kohaliku kultuuri säilimisest globaliseeruvas maailmas, Viljandis keskendutakse metsateemale ja Haapsalus võetakse ette veestike tervis. Külalisesinejateks kutsume igale üritusele vähemalt ühe Euroopa Parlamendi esindaja, kelle abil saab teemat Euroopa kontekstis analüüsida.

Konverentsil ootab Sind lõuna ja kohvilaud.

Pane end kirja ning veedame ühiselt päeva kuulates nii Eesti kui Euroopa asjatundjaid.

Üritus on inglise keeles ja tasuta!

Lisainfo: info@rohelised.ee;
50 83 887

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You are donating to : Erakond Eestimaa Rohelised

How much would you like to donate?
€10 €20 €30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...
Translate »