Rohelised mõtted

01
Apr
2017

Aleksander Laane ja Kaspar Kurve käisid Kuku raadios

Neljapäeval, 30.03, käisid Roheliste aseesimees Aleksander Laane ning juhatuse liige Kaspar Kurve Kuku raadios Juku-Kalle Raidi Jukuraadio saates ning rääkisid muu hulgast sellest, et Rohelised on palju enamat kui lihtsalt keskkonna eest seismine. Juttu tuli nii kodanikupalgast kui ka teistest vaadetest, mis Rohelistele olulised on.

“Oluline on mõista, et Rohelised ei võrdu ainult keskkonnaga. Jah, me oleme loodusarmastajad ja keskkond on meie jaoks vaieldamatult prioriteet. Aga me pole keskkonnaliikumine, vaid poliitiline erakond ning täidame poliitilise spektri kõik aspektid, alates majandusest, lõpetades sotsiaal- ja hariduspoliitikaga.”

“Roheliste eesmärk ei ole see, et me postitame sotsiaalmeediasse mingi õige sõnumi, saame paarsada like’i ja mõtleme, et me oleme midagi korda saatnud. Roheliste eesmärk ei ole see, et me organiseerime meeleavaldusi, peale mida keegi meile õlale patsutab ja ütleb, et me ajame õiget asja. Roheliste eesmärgiks on see, et me enam petitsioone ning meeleavaldusi korraldama ei peaks, sest selleks puudub vajadus ning et kõige kõrgemal tasemel võetaks vastu otsuseid, mida Eesti ainult ei vääri, vaid ka vajab.”

Saade on järelkuulatav siit

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You are donating to : Erakond Eestimaa Rohelised

How much would you like to donate?
€10 €20 €30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...
Translate »