Rohelised mõtted

16
Feb
2018

Tallinn sai kaasamisnõuniku

Sellest nädalast alustas Tallinna linnavalitsuses kaasamisnõunikuna tööd Kristjan Maasalu, avalikul konkursil kandideeris sellesse ametisse 36 inimesed.

Maasalu (33) ülesandeks on suhelda huvigruppidega erinevate linnaprojektide juures ja töötada ka linnasüsteemis sissepoole ehk õpetada ametnikkonda arvestama huvigruppide mõtetega, teatas linnavalitsus.

“Töö kaasamisnõunikuna annab mulle võimaluse panna oma avatud meel, lai silmaring ja suhtlemiskogemus tööle Tallinna linna valitsemise avatumaks ja läbipaistvamaks muutmisel,” ütles Maasalu. “Avalikkuse kaasamine annab meile paremad otsused, õnnelikumad inimesed ja kvaliteetsema elukeskkonna ning sillutab teed kodanikuühiskonna triumfile.”

Linnapea Taavi Aas tõdes, et kaasamisnõuniku koha loomine tähendab muutust linnavalitsuse mõttemaailmas. “Me tõesti soovime rohkem inimesi oma mõttetöösse kaasata, et vältida näiteks Reidi tee sarnast olukorda,” sõnas Aas.

Maasalu on hariduselt Tallinna Ülikooli keskkonnakorraldaja, praegu omandab ta magistrikraadi. “Kuna mu lõputöö käsitlebki kaasamist, oli kaasamisnõunikuna tööle asumine võimaluseks, mida ei saanud mööda lasta,” ütles Maasalu.

Varasemalt on Maasalu töötanud kümmekond aastat Riigimetsa Majandamise Keskuses, millest viimased kaheksa tegeles piirkonna juhatajana metsapuhkuse, loodushariduse ja teabepunktide töö korraldamisega Harjumaal. Viimane töökoht enne kaasamisnõunikuna alustamist oli sotsiaalse ettevõtte MTÜ Skill Mill projektijuht, kus Maasalu vahendas noori endisi õigusrikkujaid ja riskinoori heakorra- ja haljastustöödele.

Maasalu ei kuulu ühtegi erakonda.

Pildi autor Züleyxa Izmailova: “Hoidke kinni, siit tuleb Tallinna Linnavalitsuse kaasamistiim!

Teade ilmus siin: https://www.err.ee/682821/tallinna-linnavalitsuses-alustas-tood-kaasamisnounik

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You are donating to : Erakond Eestimaa Rohelised

How much would you like to donate?
€10 €20 €30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...
Translate »