Rohelised mõtted

04
Apr
2019

Roheliste üldkogu toimub 27. aprillil MTÜ Mondo ruumides

Erakond Eestimaa Rohelised
Pressiteade
04.04.2019

Eile otsustas Erakond Eestimaa Rohelised juhatus, et 27. aprillil toimuv korraline üldkoosolek toimub Telliskivi Loomelinnakus asuva Mondo MTÜ ruumides.

Lisaks tavapärastele päevakorrapunktidele nagu 2018 majandusaasta aruande kinnitamine ja valitavate kogude valimine, on päevakorras ka erakonna esimehe valimised ning sellega seoses põhikirjamuudatuse ettepaneku arutamine. “Euroopa Roheliste erakondade perel on traditsioon valida erakonna juhi positsioonile kaks inimest korraga – üks mees ja üks naine,” avab ettepaneku sisu erakonna praegune juht Züleyxa Izmailova. “Meie põhikiri seda hetkel ei võimalda, kuid olles juhatuses seda teemat arutanud, oleme jõudnud järeldusele, et see võiks olla mõistlik nii erakonna enda kui ka ühiskonna arengu seisukohalt. Võrdõiguslikkus ei ole ühesuunaline tänav ja seda tasub meeles pidada,” täiendab Izmailova.

Erakonna aseesimees Kaspar Kurve: “Rohelistena oleme nii enda tegude kui sõnavõttudega inspireerinud väga paljusid inimesi keskkonnateemadel rohkem sõna võtma ning oma kodukoha eest seisma. Meie eesmärk on järgmise nelja aasta jooksul veelgi enam pakkuda lahendusi probleemidele, millega peame igapäevaselt juba praegu, aga ilmselt ka tulevikus silmitsi seisma. Rohelised on ainuke progressiivne jõud Euroopas, mis suudab pakkuda alternatiivi tõusvale populismile ja vastandumisele.”

Erakonna volikogu esimees Aleksander Laane: “See ei saa olema lihtne järgmised neli aastat Toompeal toimuvat taas kõrvalt vaadata ja leida juurde inimesi, kes oleksid oma vabast ajast ning pere arvelt nõus puhtama Eesti eest võitlema – igapäevamuresid on inimestel niigi, aga veel raskem oleks oma senisele tööle käega lüüa ja oma valijate otsa vaata ning öelda, et enam ei jaksa. Komplekteerime üldkoosolekul uued tegusad kogud ja toimkonnad ning hakkame jälle tööga pihta – kõik on oodatud meiega liituma!”

Erakond Eestimaa Rohelised korraline üldkoosolek toimub laupäeval, 27. aprillil 2019 kell 11:00-17:00 aadressil Telliskivi 60a/5, 10412 Tallinn, Mondo MTÜ maailmaharidus- ja koolituskeskuse seminariruumis (sissepääs Vaba Lava teatri vastas).

Lisainfo:
Joonas Laks
Eestimaa Rohelised
Peasekretär
+372 56 479 412
joonas.laks@erakond.ee

https://poliitika.postimees.ee/6561962/rohelised-valivad-endale-ka-meesjuhi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You are donating to : Erakond Eestimaa Rohelised

How much would you like to donate?
€10 €20 €30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...
Translate »