Rohelised mõtted

14
Sep
2020

Armsad erakonnakaaslased!

Alustuseks, täname kõiki, kes olid laupäeval klubis “Uus Laine” meie erakonna üldkogul kas füüsiliselt, läbi veebi või telefoniühenduse. Aitäh kõigile kandideerijatele. Meie uus juhatus, volikogu ning toimkonnad said endale väga väärilised ning võimekad liikmed. Soovime kõigile jõudu ja tarkust oluliste otsuste tegemisel!

Tahame teid tänada usalduse eest, mille üldkoosolekul meile andsite. Meil on hea meel, et toetasite meie tulevikuvaadet ning põhimõtteid, millele soovime kindlaks jääda ja eesmärke mille poole üheskoos pürgida. Me oleme noored ja energilised ning meie ühine soov on viia rohelist maailmavaadet üha rohkemate inimesteni. Oleme tänulikud ning hindame kõrgelt võimalust toetuda ka meie erakonna kogenumate liikmete elutarkusele. Lubame teid väärikalt esindada, et saaksite meie üle uhkust tunda. 

Laupäeval toimunud üldkogu oli meie erakonna jaoks märgilise tähtsusega, millega võtsime sihi positsioneerida end senisest oluliselt selgemalt Eesti poliitikamaastikul.

Soovime rõhutada, et kõik inimesed, positsioonist sõltumata, on alati väga oodatud erakonna töös kaasa lööma.  Aktiivsete liikmete panust vajame me rohkem kui kunagi varem. Nii mina kui Kaspar oleme seadnud eesmärgiks senisest oluliselt suurema ning mõtestatuma kaasamise.

Meie töö on alanud. Pidasime juba esimese koosoleku, kus arutasime nii töökorraldust, meie strateegiat ja järgmisi samme. 

Sel nädalal koguneb uus juhatus, kellega esialgsed mõtted ja ideed läbi analüüsime. Lubame teid kõige olulisega kursis hoida ning soovime meile kõigile jõudu suurte eesmärkide täitmiseks. See töö ei saa olema lihtne, kuid oleme kindlad, et üheskoos saavutame palju.

Veelkord suur aitäh ning peatsete kohtumiste ja kirjutamisteni!

Siiralt teie

Z & K

https://www.err.ee/1134394/rohelised-valisid-endale-kaks-juhti

https://poliitika.postimees.ee/7061060/erakond-eestimaa-rohelised-valis-endale-kaks-juhti

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You are donating to : Erakond Eestimaa Rohelised

How much would you like to donate?
€10 €20 €30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...
Translate »